Movies
Ratings
777
Weathering With YouRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5