Series
Ratings
36
Personal TasteRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0