Movies
Ratings
87
The AvengersRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Spectacular NowRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Assassin's CreedRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5