Series
Ratings
396
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 1.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
LazarusRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 3.5