Movies
Ratings
1128
BallerinaRated ★ 3.5
The WaspRated ★ 3.5
Trigger WarningRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 2.5
A Merry Little Ex-MasRated ★ 2.0
My Secret SantaRated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 3.0
The BachelorRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.0
Turtles All the Way DownRated ★ 2.5
The Woman in the White CarRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Brown SugarRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0