Movies
Ratings
521
Maundy ThursdayRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5