Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.5
The L WordRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
HierarchyRated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0