Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 4.0