Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0