Movies
Ratings
2654
Ghost WorldRated ★ 3.5
Ma' RosaRated ★ 3.5
Untitled 77-ARated ★ 4.0- “Ana, Three Minutes"Rated ★ 2.5
The HoleRated ★ 4.0
Impressions of a SunsetRated ★ 3.5
Fire of LoveRated ★ 4.5
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
RougeRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
Death in VeniceRated ★ 4.5
They Caught the FerryRated ★ 3.5
Day of WrathRated ★ 4.5
Lux AeternaRated ★ 4.0
White ManRated ★ 3.5
A Woman Called Sada AbeRated ★ 3.0
NakedRated ★ 4.0
ServiceRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0