Series
Ratings
90
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 9Rated ★ 4.5
The Office Season 8Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.5
Killer SallyRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0