Series
Ratings
164
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 4.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 5.0- HimitsuRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Hataraki ManRated ★ 5.0
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 4.0