Movies
Ratings
248
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0