Movies
Ratings
678
Se7enRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Dark TowerRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0