Movies
Ratings
373
Project Hail MaryRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5