Movies
Ratings
638
I, RobotRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5