Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0