Series
Ratings
55
HeartstringsRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5