Series
Ratings
24
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5