Series
Ratings
177
Sumika SumireRated ★ 3.0
Dear SisterRated ★ 3.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 4.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 4.5
The Legendary LackeyRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.0
Marriage ContractRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 3.5