Movies
Ratings
859
The LobsterRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.5
Drowning LoveRated ★ 2.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0