Series
Ratings
244
So, You Make ItRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Legal High SPRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Coffee Ikaga DeshouRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 2.0