Movies
Ratings
599
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
MulanRated ★ 1.0
ExtractionRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5