Movies
Ratings
412
Hit ManRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Death on the NileRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5