Series
Ratings
83
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0- Battle of TonguesRated ★ 3.0
- Flash ForwardRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 0.5- Being HumanRated ★ 2.5
- Being HumanRated ★ 4.0
- Being HumanRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0