Series
Ratings
619
DAN DA DANRated ★ 4.5- Ready or Not: TexasRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 3.5
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.5
NecaxaRated ★ 1.5- Matsuko, Real SuruRated ★ 2.5
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
- K for KimbapRated ★ 2.5
Kiss or DieRated ★ 1.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0