Series
Ratings
33
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5