Series
Ratings
27- MonsterRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0