Series
Ratings
216
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 3.0
A Little Princess SaraRated ★ 3.0- The Galaxy Railways: A Letter from the Abandoned PlanetRated ★ 4.0
Ebichu Minds the HouseRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- Fighting FoodonsRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0- 내 친구 우비소년 1Rated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Good For YouRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 3.5
The Birth of a FamilyRated ★ 5.0