Series
Ratings
62
High KickRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0