Movies
Ratings
59
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 0.5
Gangnam BluesRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0