Series
Ratings
17
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Love Strikes!Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5