Movies
Ratings
16
My PaparottiRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 1.5