Series
Ratings
26- In the FleshRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 3.5
Love and LiesRated ★ 1.5
히나마츠리Rated ★ 1.0- Phantom SingerRated ★ 1.0
- Don't Forget MeRated ★ 4.0
Let's Walk TogetherRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 1.5
Joker GameRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 알로하! 하와이Rated ★ 1.5
- Running Man SpecialRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 1.0