Titles you rated
GourmetRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
BonesRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
VRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0