Movies
Ratings
45
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Stolen Identity: The Last HackerRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The JournalistRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5