Movies
Ratings
389
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.0
JoylandRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
AngelRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0