Series
Ratings
62
Legal High SPRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0