Series
Ratings
206
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.0
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
ID: INVADEDRated ★ 3.5
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
91 DaysRated ★ 3.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 2.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 5.0