Titles you rated
Pale MoonRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Black CloverRated ★ 4.5
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0- Black Clover Season 2Rated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0