Titles you rated
Tamon’s B-SideRated ★ 5.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.5
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 0.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Romantic KillerRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
InsatiableRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 5.0