Series
Ratings
16
Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 2.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Adventure Time: Distant LandsRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Girls' Last TourRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5