Movies
Ratings
27
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
FerrariRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0