Movies
Ratings
19
Knives OutRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Instant SwampRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
Don't Call It MysteryRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0