Titles you rated
BridgertonRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5