Movies
Ratings
27
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0