Movies
Ratings
122
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0