Movies
Ratings
502
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0