Titles you rated
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5