Series
Ratings
203
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Kamen Rider DoubleRated ★ 3.5
Masked Rider KabutoRated ★ 3.0
Kamen Rider OOORated ★ 4.0- Madan Senki RyukendoRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Z NationRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0